Naše stádo momentálně čítá 6. Koně chováme způsobem "welfare", bosé a snažíme se přiblížit přírodním životním podmínkám. Většina koní ve stádě je vyššího věku, leckteří jsou pohybově omezováni zraněními z mládí. I tak se někteří dají jezdecky využívat.

SANGRIO

*16.6.2010, KVH 148cm, hnědák

WPB

Mladý, bujarý koník, v procesu přiježďování. Jeho jezdkyně Kačka by se s ním ráda věnovala military, my ho stejně dobře vidíme v zápřeži.

FOTOGALERIE

SEDRIK

*27.4.1996, KVH 145cm, ryzák

WPB

Starší, nemocný pán, který sveze lehčí omladinu, jinak tu spíš důchodově rekreuje. Dřív velice úspěšný ve vytrvalosti. 

FOTOGALERIE

SYMBIÓZA

*10.5.2006, KVH 152cm, černý bělouš

WPB

Velice citlivá inteligentní dáma, taky školitel. Ráda jezdce zlobí a zkouší, absolutně od ní nečekejte cokoli bez práce- z vaší strany. Ráda bych s ní jezdila drezuru.

FOTOGALERIE

SHANE

*20.3.2013, KVH 130cm, hnědák

WPB

Malý drak, šílený vlezlík, Prcek. Naše "miminko", které je nyní obtěžováno prací ze země, časem i ze sedla (hooodně časem). Copak se mu bude líbit, nebo ho bude bavit, to se uvidí, ale my ho zase nejraději vidíme v zápřeži, nebo někde pěkně na čundru v lese.

FOTOGALERIE

SILVA

*1997, KVH 148cm, isabela

WPB

Paní učitelka, velice mírná a dobromyslná dáma, která tu odedře většinu dětských návštěvníků. Velice pracovitá klisna, která jde do všeho a je výborný parťák. Kvůli onemocnění nohou nijak víc neskáčeme, ale jinak zvládá vše levou zadní.

FOTOGALERIE

JURÁŠEK

*1.4.1997, KVH 103cm, hnědák

Shetlandský pony

Typický shetlandský vztekloun, který pod nátlakem neudělá vůbec nic, nebo jezdce naopak odloží do nejbližšího křoví. Pod dětmi už dávno nechodí, za to umí velice pěkně tahat svou sulku.

FOTOGALERIE